0

خبرهای مهمی از تورم جهانی جدید و لایحه 1.75 تریلیونی بایدن(خبری خوب برای ارز رمزها)

خبرهای مهمی از تورم جهانی جدید:لایحه 1.75 تریلیونی بایدن


لایحه 1.75 تریلیون دلاری کمک هزینه‌های اجتماعی بایدن

پس از ماه‌ها اختلاف درون حزبی، جو مانچین، سناتور دموکرات میانه‌رو، حمایت خود را از لایحه گسترده‌ای که برنامه‌های اجتماعی و سرمایه‌گذاری در فناوری را برای مبارزه با تغییرات اقلیمی گسترش می‌دهد، خودداری می‌کند و تصویب آن قبل از کریسمس را پیچیده‌تر می‌کند.

شومر روز سه شنبه با امتناع از عقب نشینی از جدول زمانی خود، گفت: “رئیس جمهور با سناتور مانچین صحبت می کند و من مشتاقانه منتظر شنیدن اخبار خوب پیرامون این طرح هستم.”

رهبر دموکرات‌های سنا روز سه‌شنبه زمانی که کنگره تصویب نهایی برای افزایش سقف بدهی 28.9 تریلیون دلاری دولت را صادر کرد، به پیروزی رسید و از بروز یک ریسک نکول فاجعه‌بار جلوگیری کرد.

اما شومر بدون هیچ رأیی برای تصویب طرح «بهتر بساز»  ​​بایدن در میان مخالفان شدید جمهوری خواه، اکنون با بزرگترین چالش خود از زمان تبدیل شدن به رهبر اکثریت در ژانویه مواجه است

برخی از ناظران سیاسی فکر می‌کنند که بایدن می‌تواند تا اوایل سال آینده، شاید تا ژانویه یا فوریه صبر کند تا پیروزی را تضمین کند. پس از آن، توجه قانونگذاران تقریباً به طور انحصاری به انتخابات 8 نوامبر کنگره معطوف خواهد شد.

اما این تأخیرها مشکلاتی را بوجود خواهد آورد زیرا به سناتورهای دموکرات فرصت می‌دهد تا راه‌های بیشتری برای تغییر قانون بیاندیشند.

افزایش تورم منطقه یورو

دفتر آمار اتحادیه اروپا یورواستات روز جمعه تایید کرد که تورم منطقه یورو در ماه نوامبر به بالاترین سطح خود رسیده است که بیش از نیمی از این افزایش به دلیل افزایش قیمت انرژی بوده است.

یورواستات اعلام کرد که تورم در 19 کشور مشترک یورو به 4.9 درصد افزایش یافته است، که یک افزایش سالانه مطابق با برآورد قبلی یورواستات است. این افزایش ماهانه از 0.5٪ گزارش شده قبلی به 0.4٪ کاهش یافت.

بانک مرکزی اروپا می خواهد در میان مدت تورم را روی 2.0 درصد حفظ کند و بارها اعلام کرده است که افزایش تورم موقتی است. این بانک انتظار دارد که رشد قیمت در سال 2022 کند شود، اما اذعان کرد که این مدت زمان بیشتری از انتظار اولیه خواهد برد.

 

افزایش نرخ بهره کشورهای غربی و ضعف ین

هاروهیکو کورودا، رئیس بانک مرکزی ژاپن (BOJ) در اظهار نظر در مورد تأثیر کاهش خرید اوراق قرضه فدرال‌رزرو و بانک مرکزی انگلیس (BOE) بر ین گفت که او فکر نمی‌کند که افزایش نرخ بهره کشورهای غربی لزوماً منجر به ضعیف شدن ین شود.

نقل قول های بیشتر
طبیعی است که در سیاست های پولی بانک های مرکزی تفاوت هایی وجود داشته باشد.

اگر ین ضعیف شود، از صادرات و سود شرکت ها حمایت می کند.

ین ضعیف بر شرایط فعلی تجارت تأثیر نمی گذارد.

افزایش نرخ بهره کشورهای غربی لزوما منجر به ضعیف شدن ین نمی شود.

ضعف ین بیشتر به نفع اقتصاد ژاپن خواهد بود.

 

آیا رمزارز شیبا اینو Shiba Inu می تواند در ژانویه به صرافی رابینهود بپیوندد؟

براساس یک گزارش جدید ممکن است شیبا اینو در ژانویه 2022 به پلتفرم رابینهود بپیوندد.

یک حساب کاربری خبری شیبا اینو در توییتر گفت که با یکی از افراد داخلی رابینهود که نامش فاش نشد در مورد آینده رمزارز شیبا اینو صحبت کرده است.

او گفت مدیران معتقدند این احتمال وجود دارد که شیب تا ژانویه 2022 به رابینهود بپیوندد.

شایعاتی در ماه اکتبر منتشر شد مبنی بر اینکه رمزارز شیبا اینو به رابینهود یک پلتفرم معاملاتی برای ارزهای دیجیتال و برنامه سرمایه گذاری برای سهام خواهد پیوست. اپلیکیشن رابینهود به طور گسترده به عنوان یکی از بزرگترین اپلیکیشن معاملات ارزهای دیجیتال برای جریان اصلی در نظر گرفته می شود.

کریستین براون مدیرعامل رابینهود ایده ثبت ارزدیجیتال شیبا اینو در فهرست رابینهود را کم اهمیت جلوه داد.

او گفت: سود کوتاه مدتی که با فهرست کردن تعداد زیادی از دارایی هایارز دیجیتال ممکن است به دست آوریم ارزش معامله بلندمدت برای کاربران ما را ندارد.

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tahlil-gar.com/?p=1000004650
اشتراک گذاری:
واتساپتوییتر

نظرات

0 نظر در مورد خبرهای مهمی از تورم جهانی جدید و لایحه 1.75 تریلیونی بایدن(خبری خوب برای ارز رمزها)

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.