0

اخبار مهم از چین و اروپا منتشر شد.

72 بازدید

آمارهای امیدوار کننده در حال انتشار است


اتحادیه اروپا و ایالات متحده گفتند اقداماتی را برای برقراری مجدد جریان تجاری فولاد و آلومینیوم انجام داده اند.

آنها در بیانیه ای مشترک گفتند که ایالات متحده و اتحادیه اروپا روز یکشنبه قدم هایی برای برقراری مجدد جریان های تجاری فراآتلانتیک در فولاد و آلومینیوم و رسیدگی به چالش های این بخش برداشتند.

آنها روز یکشنبه گفتند که به عنوان بخشی از این مشارکت، آنها قصد دارند در مورد یک ترتیب جهانی برای رسیدگی به افزایش کربن و ظرفیت ذخایر جهانی مذاکره کنند.

آنها گفتند: “ایالات متحده تعرفه های بخش 232 را اعمال نخواهد کرد و واردات فولاد و آلومینیوم از اتحادیه اروپا را بدون عوارض گمرکی با حجمی مبتنی بر تاریخ مجاز می داند و اتحادیه اروپا تعرفه های مربوط به محصولات ایالات متحده را به حالت تعلیق در می آورد.


پیش بینی ها از آینده تورم اتحادیه اروپا منتشر شد.

تورم منطقه یورو در سال 2021 را 2.3 درصد در مقابل 1.9 درصد سه ماه پیش پیش بینی می کنند.
تورم سال 2022 با 1.9% در مقابل 1.5%، و سال 2023 با 1.7% در مقابل 1.5% پیش بینی شد.
تورم بلندمدت یا با2026 1.9% در مقابل 1.8% پیش بینی شد.
رشد تولید ناخالص داخلی 2021 را 5.1 درصد در مقابل 4.7 درصد سه ماه پیش، و رشد تولید ناخالص داخلی سال 2022 را 4.5 درصد در مقابل 4.6 درصد پیش بینی می کنند.


خرده فروشی در انگلستان بهبود یافت

آخرین نظرسنجی تجارت توزیعی تراز اتحادیه صنایع انگلیس (CBI) در روز سه شنبه نشان داد که تراز خرده فروشی در بریتانیا از 11 در سپتامبر به 30 در ماه اکتبر بهبود یافته است. این قرائت بهتر از برآورد رویترز از 13 بود.

جزئیات بیشتر این بیانیه نشان داد که تراز انتظارات فروش در ماه نوامبر به 35 در مقایسه با 29 ماه اکتبر رسیده است. در نهایت، سطوح سهام در رابطه با فروش پیش بینی شده به پایین ترین حد رکورد 23- کاهش یافت.


گلدمن ساکس رشد اقتصادی چین را کاهش داد

گلدمن ساکس در آخر هفته پیش بینی خود برای رشد چین در سال آینده را از 5.6 درصد به 5.2 درصد کاهش داد.

در پی نجات معجزه آسای شرکت ساختمانی اورگراند از ورشکستگی در روز جمعه، بازارهای چین به طور کلی مثبت باقی ماندند.


واردات عربستان از امارات در ماه آگوست افزایش یافت.

بر اساس داده های رسمی روز دوشنبه، ارزش واردات عربستان سعودی از امارات متحده عربی (امارات) در ماه آگوست حدود 31 درصد در ماه افزایش یافته است و پس از وضع قوانین جدید بر واردات از سایر کشورهای حوزه خلیج فارس، از کاهش شدید در ماه ژوئیه افزایش یافته است.

بر اساس داده های اداره کل آمار، واردات از امارات متحده عربی از 3.1 میلیارد ریال در ماه ژوئیه به 4.1 میلیارد ریال رسید. واردات امارات متحده عربی به طور سالانه حدود 47 درصد افزایش یافته است.

افزایش ماهانه بدنبال کاهش 33 درصدی در ماه ژوئیه، زمانی که عربستان سعودی قوانین واردات از سایر کشورهای شورای همکاری خلیج فارس (GCC) را به منظور حذف کالاهای تولید شده در مناطق آزاد یا استفاده از اسرائیل از امتیازات ترجیحی تعرفه ها اصلاح کرد، انجام شد، اقدامی که امارات متحده عربی را به عنوان قطب تجاری و تجاری منطقه به چالش می کشد.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tahlil-gar.com/?p=1000003870
اشتراک گذاری:
واتساپتوییتر

نظرات

0 نظر در مورد اخبار مهم از چین و اروپا منتشر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.