0

خبرهای مهم برای بازار سهام،اوراق قرضه و کوین ها

75 بازدید

خبرهای مهم برای بازار سهام،اوراق قرضه و کوین ها


پاول رئیس فدرال رزرو: تورم بالا احتمالا کاهش می یابد اما تا سال آینده ادامه خواهد داشت


ابزارهای فدرال رزرو کار چندانی برای محدودیت های عرضه انجام نمی دهند

تورم بالا احتمالا تا سال آینده ادامه خواهد داشت

تنگناهای عرضه همچنان در حال سنگین شدن هستند

اگر شاهد تورم مداوم باشیم، از ابزار خود استفاده خواهیم کرد

ما باید مطمئن شویم که خط مشی ما برای طیف وسیعی از نتایج تعیین شده است

ما در مسیری قرار داریم که روند خود را آغاز کنیم

تورم بسیار بالاتر از هدف است

ما باید طیف کاملی از نتایج قابل قبول در سیاست را در نظر بگیریم

ما باید صبور باشیم اما ما با دقت نظاره گر هستیم

برای افزایش نرخ ها زود است

“هیچ کس نباید شک کند که ما از این ابزارها برای کاهش تورم به میزان 2 درصد در طول زمان استفاده خواهیم کرد. در عین حال ، ما فکر می کنیم که می توانیم صبور باشیم و اجازه دهیم که بهبودی حاصل شود و به بازار کار اجازه دهیم تا بهبود یابد.”

اورگراند چین کار خود را در بیش از 10 پروژه از سر می گیرد.


گروه اورگراند چین روز یکشنبه اعلام کرد که کار بر روی بیش از 10 پروژه در شنژن، دونگوان و دیگر شهرها را از سر گرفته است – بیانیه ای که پس از آن به نظر می رسد که با پرداخت کوپن لحظه آخری در هفته گذشته از پیش فرض جلوگیری کرده است.

اورگراند، که حدود 300 میلیارد دلار بدهی دارد، در پستی در حساب Wechat خود گفت که برخی از پروژه ها وارد مرحله دکوراسیون داخلی شده اند در حالی که ساختمانهای دیگر به تازگی به پایان رسیده است.

این سازمان افزود که تلاش برای تضمین ساخت و ساز باعث افزایش اعتماد بازار می شود. این گزارش شامل چندین عکس از کارگران ساختمانی در پروژه های مختلف، با مهر زمان و تاریخ بود.

حرکت هفته گذشته برای پرداخت سود 83.5 میلیون دلاری برای اوراق قرضه دلار آمریکا باعث شد تا اورگراند یک هفته دیگر با بحران بدهی با دومین اقتصاد بزرگ جهان دست و پنجه نرم کند.

 

در هفته پیش رو قوانین جدیدی توسط نهاد FATF برای ارزهای دیجیتال ارائه می شود.


این قوانین بخصوص در زمینه مشخص شدن هویت فرستنده و گیرنده تمرکز دارد و برای ایرانی ها می تواند به شدت ایجاد مشکل کند.

 

بازارهای سهام ایالات متحده با شواهدی از بهبود مداوم که با نگرانی در مورد تورم و چشم انداز برخی از نام های بزرگ فناوری پس از نتایج اسنپ جبران شده است، به طور مختلط معامله شدند.


در بازار امروز داوجونز 120 واحد یا 0.3٪ و اس اند پی پانصد 0.1٪ افزایش یافتند، در حالی که نزدک 0.3٪ کاهش یافت.S&P500 در روز پنجشنبه با رکورد جدیدی بسته شد.

فشار بازار اوراق قرضه همچنان محسوس بود و بازدهی شاخص اوراق 10 ساله خزانه داری برای اولین بار از ماه می به 1.70 درصد رسید. جرمی پاول، رئیس فدرال رزرو، قرار است سخنرانی کند و نظرات او برای نکاتی در مورد سرعت افزایش نرخ بهره در آینده و همچنین توضیح او در مورد قوانین جدید در مورد محدودیت های تجاری برای مقامات بانک مرکزی بررسی می شود.

همچنین سهام مورد توجه بازار شرکت اینتل بود، که پس از نتایج ناامیدکننده اواخر روز پنجشنبه سقوط کرد، و WeWork، که پس از یک عرضه شگفت‌انگیز بازار در روز پنجشنبه در حال معامله بود. شرکت Digital World Acquisition نیز در کانون توجه باقی خواهد ماند و 68 درصد دیگر افزایش یافت.

 

تسلا  رکورد زد.


تسلا بهترین سه ماهه خود را از نظر درآمد و سود ارائه داد ، اما سهام آن در تلاش برای افزایش قیمت بود در حالی که ارزش گذاری آن حتی با استانداردهای خاص خودش بالا بنظر می رسد. این سهام در حال حاضر 20 برابر فروش و 451 برابر درآمد سال گذشته معامله می شود.

این شرکت قبلاً تعداد تولید و تحویل رکورد را برای سه ماه تا سپتامبر گزارش کرده بود. بهترین حاشیه عملیاتی آن که علیرغم ترکیب نامطلوب محصول و مشکلات سازمان یافته بخش مربوط به حمل و نقل و کمبود قطعات به دست آمد، تصویری از شرکتی را ترسیم کرد که دیگر برای کسب سود به اعتبارات آلایندگی وابسته نیست.

تنها نکته ای که در این زمینه وجود داشت عدم حضور مدیر عامل شرکت ایلان ماسک در جلسه کنفرانس تحلیلگران بود ، و مدیر مالی زاکاری کیرخورن هشدار داد که مسائل زنجیره تامین و هزینه های ورودی بیشتر ممکن است در سه ماهه آینده سنگینی کند.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tahlil-gar.com/?p=1000003794
اشتراک گذاری:
واتساپتوییتر

نظرات

0 نظر در مورد خبرهای مهم برای بازار سهام،اوراق قرضه و کوین ها

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.