0

39 بازدید
بهنام صادقی
sadeghi.bm@gmail.com
5.122.34.129
با سلام.
بنده سهم های خساپا ، ثاخت ، تلیسه ، خودرو ، وصنعت ، وخارزم و غمارگ رو خریداری کردم. و هیچ کدوم از این تحلیل های به اهداف تعریف شده خود نرسیدند. با توجه به شرایط بازار وضعیت این سهم ها چه میشوند؟ و چه تصمیمی برای سبدم بگیرم. ؟

با سلام

در تحلیل ها شما به مدت زمان اعلام شده دقت نکرده اید.شما در زمانی که سهامی را خرید میکنید باید به مدت زمان اعلام شده دقت کنید. اگر سهامی را میخرید که زمان آن میان مدت اعلام شده است باید بدانید که در این سهم حداقل 6 ماه باید سهامداری کنید تا هدف اعلام شده و احتمال اصلاح قیمت در این مدت بالاست.

به طور مثال وخارزم حتی در کانال دو بار اعلام شد که در این سهم سیو سود شود. نکته دوم اینکه در بازار اصلاحی حتی زمانی که هدف ها تاچ نشده اند باید حتی بخشی از سود ها را سیو کرد.

لطفا در خرید سهام حتما به این نکات دقت کنید و در لایوها شرکت کرده و به توصیه ها با دقت عمل کنید.

همچنین به آپدیت تحلیل ها را با دقت دنبال کنید در آپدیت تحلیل خساپا زمان حرکت صعودی سهم اعلام شده است که شما باید با توجه به این تحلیل از سهم سیو سود میکردید.

هم اکنون خساپا تا 148 تومان افت خواهد داشت در صورت شکست 142 تومان و کارگشن شدن این سطح افت تا 128 تومان هم ادامه خواهد داشت.

هدف ثاخت 348تومان اعلام شده بود که روند تا 319 تومان صعود کرده که در این سهام هم با توجه به افتی در شاخص اعلام شده بود شما باید حتما سیو سود میکردید.در این سهام افت تا 212 تومان ادامه داشته اما بعد از ان موج صعودی ادامه خواهد داشت و هدف اعلام شده تاچ خواهد شد.

وخارزم نیز تا کف قبلی افت داشته و سپس بازهم روند صعودی جدیدی را آغاز خواهد کرد.

تلیسه نیز جز سهام های میان مدتی است و میتوانید با رعایت حد زیان 280 تومان نگه دارید.

همچنین سبد شما ایرادات مهمی دارد که حتما باید رفع گردد و تعداد سهام شما بالاست. لطفا به فایل صوتی در کانال که در مورد سبد راهنمایی شده مراجعه کنید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tahlil-gar.com/?p=1000003337
اشتراک گذاری:
واتساپتوییتر

نظرات

0 نظر در مورد

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.