0

داده های فاندامتالی بازار در هفته آینده.هفته ای پرحاشیه در پیش است.

داده های فاندامتالی بازار در هفته آینده.هفته ای پرحاشیه در پیش است.


ما در حالی به استقبال هفته جدید می رویم که هفته گذشته، بیشتر شاخص ها در اوج تاریخی خود بسته شدند. و جالبتر اینکه در هفته پیش رو، ما هم نشست تصمیم گیری نرخ بهره فدرال رزرو و هم گزارشات درآمدی غول های تکنولوژی را داریم! علاوه بر این وقایع عظیم، ما داده های اقتصادی سنگینی داریم. این یک هفته دیوانه وار خواهد بود.

مهمترین رویدادهای این هفته عبارتند از:

غول های فناوری در کانون توجه.

تمام نگاه های بازار به گزارش درآمدی در هفته پیش رو خواهد بود در حالی وارد گرمترین روزهای خود می شود. در اوایل هفته، تسلا در روز دوشنبه هفته را شروع می کند. سپس روز سه شنبه، اپل ، مایکروسافت و آلفابت قبل از گزارش فیس بوک در روز چهارشنبه و آمازون در روز پنجشنبه گزارش می دهند. البته بسیاری از بزرگان بازار مانند ویزا کارت، جنرال موتورز، مک دونالد، و بوئینگ را نیز داریم

داده های شاخص اعتماد تجاری IFO آلمان – دوشنبه

همانطور که در ماه ژوئن دیدیم، برای ماه ژوئیه نیز انتظار می رود که داده های خوش بینانه ادامه داشته باشند و سالم بودن اقتصاد آلمان را تأیید کنند. با گسترش سریعتر نسخه دلتای Covid-19 ، و آخرین نگرانی ها در مورد مسیر بهبود اقتصادی و در حالی که در ماه ژوئن فعالیت های تجاری IFO آلمان به بالاترین سطح دو ساله رسیده بود، اکنون نگرانی هایی نیز وجود دارد و این نگرانی ها می گویند ما می توانیم بگوییم که فعالیت های تولیدی هنوز می توانند مثبت باشند، اما بخش خدمات تحت فشار قرار می گیرد. این داده ها انتظار می رود که از روند صعودی داکس آلمان حمایت کنند.

تصمیم گیری نرخ بهره فدرا رزرو ل و کنفرانس مطبوعاتی آن – چهارشنبه

کمیته بازار آزاد فدرال رزرو جلسه دو روزه خود را در روز چهارشنبه به پایان می رساند. با توجه به ضعف موجود در داده های اقتصادی که اخیراً منتشر شده است، بسیاری از تحلیلگران پیش بینی می کنند FED قبل از کنفرانس سالانه خود در جکسون هول در وایومینگ، برنامه روشنی داشته باشد.

تولید ناخالص داخلی در ایالات متحده، آلمان و کانادا – پنجشنبه و جمعه

در ایالات متحده، ما منتظر چهارمین رشد متوالی هستیم. اقتصادهای توسعه یافته در سه ماهه دوم در مقایسه با سقوط آزاد خود در سه ماهه دوم سال 2020 موفق به بازگشت سریع شده اند. با این وجود، در آلمان و کانادا، این باید اولین دوره سه ماهه در طی یک سال گذشته باشد که داده های مثبت تولید ناخالص داخلی را ببینیم، که به لطف رشد در بخشهای تولیدی و افزایش مصرف شخصی می باشد.

هزینه و درآمد شخصی در ایالات متحده – جمعه

داده های منتشر شده ماه گذشته نظرات “انتقالی” FED در مورد تورم را تأیید کرد، زیرا از 0.7٪ ماه قبل به 0.5٪ کاهش یافت. این هفته برای ارزیابی شاخص ترجیحی FOMC از وضعیت تورم قیمت، به ویژه با افزایش شاخص خرده فروشی در ماه ژوئن، از نزدیک بررسی می شود. ما منتظر هستیم تا شاهد رشد در داده های هزینه های شخصی باشیم. با این حال، از آنجا که افزایش در میزان خرده فروشی بسیار ناچیز بوده است، به نظر نمی رسد افزایش درآمد شخصی و هزینه نیز رشد چندانی داشته باشد.

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tahlil-gar.com/?p=1000002377
اشتراک گذاری:
واتساپتوییتر

نظرات

0 نظر در مورد داده های فاندامتالی بازار در هفته آینده.هفته ای پرحاشیه در پیش است.

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.