0

آمارهای مطلوب از ایالات متحده و اورپا

42 بازدید

 


🔲ما در حال تجدید نظر در مورد چشم انداز رشد واقعی تولید ناخالص داخلی ایالات متحده هستیم – آژانس رتبه بندی مودی

طبق آخرین خلاصه از آژانس رتبه بندی جهانی مودی، رشد اقتصادی ایالات متحده احتمالاً شتاب بیشتری خواهد گرفت و “قوی ترین دو سال رشد از 1950-1951 در اوج رونق اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم” است.
این تحلیل پیش بینی می کند 7.0 درصد تولید ناخالص داخلی برای سال 2021 و 5.0 درصد برای سال 2022 همراه با افزایش نرخ بهره ی تورم، بازارهای فشرده کار و رشد شدید اشتغال باشد. مودی همچنین انتظار دارد اولین افزایش نرخ بهره از کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) پس از سال 2023 انجام شود.
همچنین در این بخش آمده است “افزایش قیمت کالاها و صنایع نیز باید در اواخر سال جاری میلادی کاهش یابد، زیرا طرف عرضه این بازارها برگشت و زنجیره های عرضه مختلط هموار شد. با بیان این گفته، بعید است تورم تا آنجا که به نظر می رسد رئیس فدرال رزرو جرمی پاول پیشنهاد می کنند، تعدیل شود.”

 

🔲 روابط چین و نیوزلند

آردرن نخست وزیر نیوزلند: اختلافات با چین برای صلح “سخت تر می شود.”

 

🔲 همکاری چین، ژاپن و کره جنوبی برای بهبودی اقتصادی

چین، ژاپن و کره جنوبی متعهد می شوند که برای بهبودی از بیماری همه گیر، پشتیبانی “هدفمندی” ارائه دهند.

 

🔲معاملات آتی طلا: ضرر بیشتر ادامه دارد.

بر اساس آمار اولیه ، پزیشن های خرید بازارهای آتی طلا در پایان هفته گذشته در حدود 4 هزار و 500 قرارداد افزایش یافت. از طرف دیگر، حجم در حدود 56 هزار و 800 قرارداد کاهش یافته و سه رشد متوالی را معکوس می کند. طلا با حمایت بعدی نزدیک به 1،745 دلار روبرو می شود.
قیمت طلا در روز جمعه و در میان افزایش پزیشن های خرید، کاهش یافت و امکان اصلاح بیشتر در کوتاه مدت را فراهم کرد. با این اوصاف، اختلاف بعدی در حوالی منطقه 1،750 دلار ظاهر می شود، جایی که همزمان با SMA 50 روزه است.

 

🔲 کاهش قیمت نفت برنت تا 66 دلار

نگران های موجود در هند نفت را به 66 دلار کاهش داد

 

🔲 پیشنهاد اتحادیه اروپا برای کاهش محدودیت های سفر

اتحادیه اروپا پیشنهاد می کند محدودیت در سفرهای غیر ضروری را برای کسانی که واکسینه شده اند کاهش دهند.

 

🔲داده های قوی سود سهام اروپا را بالا می برد

بازار سهام اروپا بعد از افزایش فعالیت کارخانه های منطقه یورو و داده های فروش خرده فروشی آلمان یک جهش سریع در رشد اقتصادی را نشان داد.شاخص سهام منطقه یورو که شامل بازارهای قاره اروپا است 0.6 درصد افزایش یافت، در حالی که DAX آلمان 0.8 درصد رشد داشت و CAC 40 فرانسه 0.6 درصد افزایش یافت

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tahlil-gar.com/?p=1000001138
اشتراک گذاری:
واتساپتوییتر

نظرات

0 نظر در مورد آمارهای مطلوب از ایالات متحده و اورپا

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.