0

اخبار مهم از اقتصاد ایالات متحده

اخبار موثر بر بازار


🔲شانه خالی کردن بانک فدرال نسبت به افزایش قیمت کالا

فدرال رزور اعلام کرد به موضوع افزایش قیمت کالا ها وارد نخواهد شد.

🔲کسری تجاری کالاهای ایالات متحده در مارس رکورد ثبت کرد

کسری تجاری ایالات متحده در کالاها در ماه مارس به بالاترین سطح رسید و نشان داد تجارت در سه ماهه اول رشد اقتصادی بوده است ، اما احتمالاً با تقاضای داخلی در میان کمک های گسترده دولت و کاهش استرس همه گیر جبران شده است.

فعالیت اقتصادی در ایالات متحده با سرعت بیشتری نسبت به رقبای جهانی خود بازگشت. گزارش روز چهارشنبه وزارت بازرگانی همچنین نشان داد که موجودی کالا در خرده فروشان در ماه مارس به شدت کاهش یافته و تأکید بر تقاضای داخلی است.

رایان سوئیت ، اقتصاددان ارشد Moody’s (NYSE: MCO) Analytics در غرب چستر ، پنسیلوانیا گفت: “افزایش کسری کالاها نشان می دهد که تجارت در تولید ناخالص داخلی سه ماهه اول کاهش خواهد یافت.” وی افزود: “این مسئله مهمی نخواهد بود ، زیرا سایر بخشهای اقتصاد همچنان از وضعیت خوبی برخوردار هستند ، مانند سرمایه گذاری در تجهیزات تجاری و هزینه های مصرف كننده.”

کسری تجارت کالا در ماه گذشته با افزایش 4.0٪ به 90.6 میلیارد دلار رسید که بالاترین میزان در تاریخ این مجموعه است. صادرات کالا با شتاب 8.7٪ به 142.0 میلیارد دلار رسید. آنها با حمل و نقل وسایل نقلیه موتوری ، لوازم صنعتی ، کالاهای مصرفی و سرمایه ای و مواد غذایی تقویت شدند.

 

🔲طلا قبل از بیانیه فدرال رزرو کاهش یافت

معاملات آتی طلا روز چهارشنبه در حالی که معامله گران منتظر نتیجه جلسه سیاست فدرال رزرو هستند، و رشد بازده اوراق قرضه خزانه داری را مشاهده می کنند، کاهش می یابد.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tahlil-gar.com/?p=1000001071
اشتراک گذاری:
واتساپتوییتر

نظرات

0 نظر در مورد اخبار مهم از اقتصاد ایالات متحده

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.