0

اخبار روز فدرال رزرو شانه خالی کرد. روز سیاه اقتصاد امریکا یا روزنه ای امید جوبایدن؟

55 بازدید

اخبار روز فدرال رزرو شانه خالی کرد. روز سیاه اقتصاد امریکا یا روزنه ای امید جوبایدن؟


🔲شانه خالی کردن بانک فدرال از افزایش بیش از حد قیمت کالا

🔴جرمی پاول، از آخرین جلسه به طور مکرر گفته است که فدرال رزرو فقط در صورت اعمال “پیشرفت قابل توجه” در بازگرداندن تورم به سطح هدفمند و اشتغال به سطح قبل از همه گیری ، سیاستهای سختگیرانه خود را آغاز خواهد کرد.در حالی که نرخ تورم سالانه به لطف تأثیرات اساسی پایه و فشارهای قیمت تولید کنندگان، در حال افزایش است، اقتصاد هنوز با حدود 9 میلیون شغل، کمتر از قبل از بحران همه گیری کار می کند. پاول در کنفرانس مطبوعاتی خود احتمالاً مورد پرسش قرار خواهد گرفت، که وی در هفته های اخیر افزایش شدید قیمت کالاها را چگونه پیش بینی می کند. کالاهای کشاورزی و کالاهای صنعتی هنوز نزدیک به بالاترین رقم چند ساله در حال داد و ستد هستند.

🔲روز بزرگ سیاست در ایالات متحده

🔴امروز روز بزرگی برای سیاست در ایالات متحده است ، رئیس جمهور جو بایدن جزئیات برنامه های خود را برای گسترش جاه طلبانه هزینه های عمومی ، که تا حدی از از طریق اخذ مالیات های بیشتر تامین می گردد، ارائه می دهد.

بایدن در جلسه ای مشترک با کنگره در برنامه تلویزیونی سخنرانی کرد، تا برنامه هایی را برای 1.8 تریلیون دلار هزینه تازه فدرال رزرو، به منظور پوشش یک برنامه جهانی برای کودکان سه و چهار ساله و گسترش مراقبت از کودکان برای سنین پایین را ارائه داد.

همچنین گفته می شود که بایدن گزارش های قبلی را،که برای کمک به پرداخت هزینه برنامه ها ، نرخ حداکثر مالیات بر سود سرمایه را به 39.6 درصد افزایش می دهد، تأیید می کند. از میان سه بسته حمایتی که بایدن تاکنون ارائه داده است، این بسته با مخالفت شدید جمهوری خواهان روبرو شده است.

 

🔲 حفظ سیاست پولی بانک مرکزی ژاپن

🔴 بانک مرکزی ژاپن سیاست پولی خود را بدون تغییر حفظ می کند، پیش بینی های تورم را کاهش می دهد.

 

🔲 افزایش قیمت نفت

🔴نفت با چشم انداز تقاضای خوش بینانه افزایش یافت

 

🔲 افزایش ارزش دارایی دیجیتال شرکت تسلا

🔴تسلا گفت: سرمایه گذاری بیت کوین به ارزش 2.48 میلیارد دلار رسید

 

🔲قانونگذاران بی اعتماد اتحادیه اروپا به توافق تجاری با انگلیس

🔴پارلمان اروپا با ابراز بی اعتمادی آشکار نسبت به دولت انگلیس، با قاطعیت از توافق تجاری پس از برگزیت بین انگلیس و اتحادیه اروپا حمایت کرده و آخرین مانع تصویب آن را برطرف کرده است

 

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tahlil-gar.com/?p=1000001061
اشتراک گذاری:
واتساپتوییتر

نظرات

0 نظر در مورد اخبار روز فدرال رزرو شانه خالی کرد. روز سیاه اقتصاد امریکا یا روزنه ای امید جوبایدن؟

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.