0

ارتباط تابع متناوب و قانون ارتعاش از نوشته های ویلیام دلبرت گن

توجه:

تمام مطالب جا مانده از آقای گن به صورت رمز نگاری شده میباشد.بنابراین تقریبا هر فردی که به دست نوشته ها و یا کتاب های وی دسترسی دارد و اطلاعاتی را بیان میکند،این اطلاعات حاصل طرز فکر آن فرد میباشد و این بدین معناست که شاید هرگز نیجه آن مطالب به گن ربطی نداشته باشد.

همچنین بر حسب نوشته های رمزی آقای گن ،گاها نوشته های برای برخی افراد بدون معناست ،اما این موضوع بدان معناست نیست که این اطلاعات اهمیت ندارند.

در طول سفر “تجارت” من، خوشبختی در حضور ۳ کارگاه آموزشی Fibonacci Trader ارائه شده توسط مرحوم رابرت Krausz بود. در یکی از مراسم در کارگاه سوم، من با آقای Kraus در مورد Gann صحبت کردم که او به من اشاره کرد. . . “ناامیدی من با گان این است که او هرگز به فیبوناچی احترام نگذاشته است”.

از مطالعه من در مورد گان من می توانستم با آقای Krausz موافق باشم اما تنها چند سال بعد می توانم عمیقا از سرخوردگی آقای Krausz قدردانی کنم. برای دیدن، شما نمیتوانید از “زمان” بدون فی صحبت کنید. شما نمیتوانید از “قانون طبیعی” بدون فلی صحبت کنید.

بنابراین وقتی درباره «قانون ارتعاش» صحبت می کنید که توسط W.D. Gann نوشته شده است. . . این به صراحت فی است

مصاحبه W.D. Gann’s :
“علم این اصل را مطرح کرده است که خواص تابع دوره ای بیشتر با ارتباط عددی ارتباط دارد. اعداد به طور تصادفی متصل نیستند، اما به صورت مرتب مرتب می شوند.

بنابراین، من هر نوع از پدیده ها را تصدیق می کنم، چه در طبیعت و چه در بازار سهام، باید به قانون جهانی علیت و هماهنگی برسد. هر اثر باید علت کافی داشته باشد.

اگر ما بخواهیم مانع شکست در حدس و گمانها شود، باید با علل برخورد کنیم. همه چیز موجود براساس نسبت دقیق و مناسب است. هیچ شکی در طبیعت وجود ندارد، زیرا اصول ریاضی بالاترین نظم در پایه گذاری همه چیز قرار دارد. فارادی گفت: “هیچ چیز در جهان وجود ندارد اما نقاط ریاضی نیرویی است.”

امواج موج “ریاضی برای اندیشیدن:
اطلاعاتی کامل درباره شناخت ماهیت ارتعاش است وجود دارد که درک ارتباط نیروهای مخالف (بالا و پایین) است که در دنباله ای از زمان Phi cyclic درهم آمیخته اند.

تمام بازارها با طول موج ۲۶ موج  ارتعاش می کنند. این بدان معناست  که موج به موج به طول (موج پایین) طول ۱۳ و طول موج به تاج (طول موج) طول ۱۳ است.

علت: علت خودپسندی ناشی از موج خود اصطکاک است. اصطکاک زمانی ایجاد می شود که قیمت نفوذ می کند، موج بالا و یا پایین.

نفوذ موج پایین (نقطه اصطکاک بالاتر) در ۸ شمارش از قله اتفاق می افتد. نفوذ موج تاخیر (نقطه اصطکاک زیر) در ۸ شمارش از طرف کف اتفاق می افتد.

توجه: از تصویر بالا، نگاه کردن به عقب از Crest یا Trough نشان می دهد که از نقطه اصطکاک به نوسان موج می شود به ۵ تعداد. [۱۳-۸]

زمان از کراس تا نقطه اصطکاک خم شدن = ۳۴٫ زمان از طریق تا نقطه اصطکاک خالی = ۳۴٫ [۲۱ + ۱۳] یا [۲۶ + ۸]

ریاضیات نشان می دهد که ۸ شمارش از فریز همان ۲۱ شمارش از crest است. یک لحظه هم زمان همزمان بین نیروهای مخالف.

به چه معناست؟
هر نقطه اصطکاک  نقطه عطفی در زمان برای تجارت است، زیرا قیمت به طور خاص «به دنبال بازگشت از این» ۲۱ نقطه شمارش در زمان بر روی بردارهای اصطکاکی است که در حرکت از Crest و Trough قبل وجود دارد. به طور کلی زمان تصمیم گیری برای ادامه یا تغییر است. این به ویژه هنگامی که قیمت به آستانه دقیق تغییر تغییر کرده است، 

. . . و تعداد ۳۴ از شروع موج / چند نقطه اصطکاک اعدادی خاص است.


**این مقاله را سایت تحلیلگر ترجمه و باز نویسی و منتشر کرده است.بنابراین هرگونه کپی برداری و نشر آن بدون ذکر نام سایت تحلیلگر ،منع قانونی داشته و شرعا حرام خواهد بود.و همچنین قابل پیگرد خواهد بود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tahlil-gar.com/?p=1000000555
اشتراک گذاری:
واتساپتوییتر

نظرات

0 نظر در مورد ارتباط تابع متناوب و قانون ارتعاش از نوشته های ویلیام دلبرت گن

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.